twins koltuk yıkama temizleme hizmetleri arnavutköy bölgesinde birçok kurum ve kuruluş tarafında kendini ispatlamış uzun yıllardır da tercih sebebi olmuştur. Kaliteden ödün vermeden hijyenik olarak koltuk yıkama ve yerinde halı yıkama hizmetlerine devam etmektedir.

Koltuk yıkama ve yerinde duvardan duvara halı temizliği hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim menumuzden bizlere ulaşıp sizlere uygun zamanı belirtmeniz yeterli olacaktır. 

Arnavutköy koltuk yıkama veya duvardan duvara yerinde yıkama hizmetleri sunduğumuz yüzlerce işletme ve resmi kurumlar tarafından da tercih sebebi olmamız temizlik konusunda profesyonel olarak hizmetlerimizin açık bir göstergesidir.

alsancak koltuk yıkama ve temizleme
arnavutköy koltuk temizleme

twins Temizlikte Kaliteyi arayanların tercihi....arnavutköy ve çevresinde koltuk temizleme hizmetlerimizden faydalanmak için acil yıkamalar haricinde opsiyonel zaman verilmesi önemle rica olunur. Arnavutköy yoğun trafik ve park sorunlarından dolayı sizlere verilen saat aralıklarında verilmiş adrese gecikmeler elimizde olmayan sebeplerden kaynaklıdır bu konuda anlayışınız için teşekkür ederiz.arnavutkö koltuk çekyat yerinde halı kanepe yataksandalye.

Araç girişi bulunmayan sokak ve caddelerde ise giriş çıkış saatlerinin servis personelimize bildirilmesi sizlere daha hızlı hizmet sunumumuza katkı sağlayacaktır.Arnavutluk Koltuk Yıkama

 

Koltuklar birçok evde dekorasyonun en önemli parçasıdır. Eve girildiğinde ilk ve en çok dikkat çeken eşyalar olan koltuklar, yeterince temiz olmadığında,  kirli bir görüntünün tüm eve yayılmasına sebep olacaktır. Bunun yanında, işin daha önemli noktası sağlıktır. İnsanların en çok temas halinde olduğu eşyalar olan koltuklardaki lekelerde yuva yapmış mikroplar, insan vücuduna çok kolay bir şekilde geçiş yapmaktadır.  Tüm bu sebeplerden dolayı, koltukları yılda bir kez Arnavutköy Koltuk Yıkama gibi, bu işte tecrübeli ve profesyonel firmalara teslim etmek çok önemlidir.

 

Evde yıkamayı aklınıza getirmeyin

 

Koltuklarının hijyenini ve kendi sağlıklarını düşünen birçok insan, koltuklarını evde temizlemeye çalışmaktadır. Fakat bu çaba çoğu zaman nafiledir. Zira, evlerde bulunan temizlik malzemeleri koltuk yıkama işlemi için üretilmemiştir. Özellikle çamaşır suyu gibi asit oranı yüksek malzemelerin kullanımı, koltuklardaki lekelerin daha fazla yayılmasına, koltuklarda solma, renk atması gibi durumlar görülmesine sebep olmaktadır. Bundan daha önemlisi, evde yapılan temizlikler sadece yüzey ile sınırlı kalmaktadır. Oysa zararlı bakteriler ve mikro organizmalar yuva olarak yüzeydeki değil, derinlerdeki lekeleri tercih ederler. Bu yüzden, yüzey temizliği başarılı olsa bile insan sağlığını tehdit eden mikroplar giderilmeyecektir. Bu sebeple, kendi kendine temizleme yöntemi yerine Arnavutluk Koltuk Yıkama gibi güvenilir bir temizlik firmasına başvurmak en akıllıca yöntemdir.

 

Profesyonel ekip, profesyonel ürünler

 

Koltuk yıkamada en önemli konu, koltuğa göre yıkama yöntemleri tercih etmektir.  Koltuk ilk teslim edildiği anda profesyonel ekipler tarafından incelenir. Koltuk eğer sulu yıkamayı kaldıramayacak hassasiyetteyse buharlı yıkama yöntemi kullanılır. Eğer böyle bir durum yoksa, köpüklü ve sulu yıkama tercih edilir. Bu yıkamada kullanılan ürünler tamamiyle antibakteriyel ve antialerjiktir. Koltuklar bu ürünlerle yıkandıktan sonra, profesyonel vakum makineleri ile bu kimyasallar koltuktan çekilir. Bu işlem sırasında en derinlerdeki sert lekeler de çekilir.  Bu işlem de tamamlandığına geriye sadece koltukların kuruması kalır. Oda sıcaklığında 6-8 saat arasında kuruyan koltuklar, kuruma işlemi de bittikten sonra tamamen temizlenmiş olur ve kullanıma hazır halde sahiplerine teslim edilir.