twins koltuk yıkama temizleme hizmetleri bayrampaşa bölgesinde birçok kurum ve kuruluş tarafında kendini ispatlamış uzun yıllardır da tercih sebebi olmuştur. Kaliteden ödün vermeden hijyenik olarak koltuk yıkama ve yerinde halı yıkama hizmetlerine devam etmektedir. 

Koltuk yıkama ve yerinde duvardan duvara halı temizliği hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim menumuzden bizlere ulaşıp sizlere uygun zamanı belirtmeniz yeterli olacaktır. 

İstanbul merkezde bulunan firmamız bayrampaşa bölgesinde özel talepler üzerine servis ağını çeşmeye genişletmiştir. Bayrampaşa Koltuk Yıkama hizmetini kişiye özel olarak sunmaktadır.

Bayrampaşa,da bir çok otel ve resmi kurumda koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız Temizlikte Kalite sloganı ile profesyonel olarak hizmetlerine devam etmektedir.

çeşme koltuk yıkama ve temizleme 

bayrampaşa koltuk temizleme

 

Bayrampaşa ilçesine bağlı tüm bölgelerde koltuk yıkama ve yerinde duvardan duvara halı temizleme hizmeti almak için iletişim menüsünden bizlere ulaşıp açık adres bilgisi vermeniz yeterlidir.

Servisimiz istanbul merkezden çıkış yapacağı için acil koltuk yıkama hizmeti durumu haricinde bir gün önceden randevu alınması önemle rica olunur. 

twins Temizlikte Kaliteyi arayanların tercihi.... Bayrampaşa Koltuk Yıkama

 

Koltuklar, insanların günlük hayatta en çok temas halinde olduğu eşyalardır. İnsanlar zaman zaman saatlerce koltukta vakit geçirebilmektedir. Bu kadar temas halinde olunan bir eşyanın insan sağlığına etkileri olması doğaldır. Pis ve lekeli kalan koltuklarda, bakteriler yuvalanacak ve bu bakteriler insan vücuduna geçtiğinde ciddi enfeksiyonlara, alerjilere neden olabilecektir.

 

Koltuk temizliği profesyonelce yapılması gereken bir iştir

 

Birçok insanın en çok yaptığı hata, tamamen iyi niyetle hareket edilerek yapılmış olsa da, koltukları evde yıkamaya çalışmaktır. Koltukları yıkamak için, bu işi meslek olarak seçmiş profesyonel ekiplere ve koltuk yıkamaya özel deterjan ve şampuanlara ihtiyaç vardır. Birçok insan koltuk yıkamayı bilmediğinden ve koltuk yıkama işi için üretilmiş ürünler evlerde bulunmadığından, koltuk yıkama işlemini bez ve çamaşır suyu kullanarak yapmaktadır. Bu durum koltuklara ciddi zararlar verir, kumaşta deformasyonlara, renk atmalarına yol açar. Aynı zamanda, bakterilerin koltuğun derinlerinde kalmasına bir etki edemez. Zira sadece yüzey temizlenmiş olur. Bu yüzden, Bayrampaşa Koltuk Yıkama gibi profesyonel ekiplere başvurmak, hem koltuk hem insan sağlığı için en iyi yöntemdir.

 

Koltuğa özel işlem

 

Koltukların birbirinden farklı olduğunu göz önünde bulundurup, bu duruma göre teknikler uygulamak koltuk yıkama konusundaki en önemli işlerdendir.  Koltukların bazıları köpüklü ve sulu yıkamaya uygunken, deri koltuklar ve kötü yıkamalardan dolayı suya karşı hassas hale gelmiş koltuklar buharlı yıkamaya ihtiyaç duyar. Koltuklara uygun ekipmanlar Bayrampaşa Koltuk Yıkama tarafından tedarik edilir.  Koltuklar temizliğinden en çok rastlanan sorun, uzun süreli yıkanmamadan dolayı sertleşmiş ve inatçı hale gelmiş lekelerdir. Antibakteriyel ve antialerjik ürünler kullanarak yapılan ön yıkama ile Bayrampaşa Koltuk Yıkama koltuklarınızdaki inatçı lekeleri belli bir seviyede yumuşatır. Kir ve lekeler yumuşayınca basınçlı su kullanımına geçilir. Basınçlı su, koltuğun sadece yüzeyinde etkili olmaz, derinliklerine de işler.  Hiçbir leke koltukta kalmayıncaya kadar basınçlı su uygulamas devam eder.  Yıkama işlemi bununla sınırlı kalmaz.  Koltuk temizliğinde kullanılan su ve deterjan koltuktan çekilmelidir.  Sanayi tipi vakum makinaları kullanılarak deterjan koltuktan atılır. Kuruma işlemi de bitince, koltuk kullanıma hazır ve temiz bir hale gelmiş olur.