Halı ve Halıflex yıkama

Yerinde halı yıkama halıfleks duvardan duvara temizleme hizmetleri firmamızca yapılmaktadır. Yerinde halı yıkama hizmeti duvardan duvara kaplı sökülemeyen yere sabit halı ve halıfleksler için yapılan yıkama hizmetidir.istanbul yerinde halı halıflex yıkama hizmetlerimiz istanbul izmit gebze kocaeli düzce bölgelerine hızlı ve garantili yıkama hizmetleri sunmaktayız mistem temizlik halı koltuk yıkama servisinizsizlere 7/24 hizmet sunmaktadır bizlere ulaşmanız artık bir telefon kadar yakın 05327218614 nolu servis telefonumuzdan ulaşım sağlıyabilirsiniz.

twins yerinde halı yıkama

Yerinde Halı Yıkama (Duvardan Duvara Halıfleks Yıkama)

Duvardan duvara kaplı halıların en uygun temizleme yöntemi yerinde sökülmeden yapılmasıdır. Diğer parça halı olarak tabir ettiğimiz standard halılarda olduğu gibi makinalarda yıkanması halıfleks ve benzeri yerde döşeli halılarda mümkün değildir. Parça halılara göre daha büyük ölçülerde oluşu bu halıların yıpranmasına sebebiyet vermektedir.

Duvardan duvara kaplı halılarda yerinden sökülüp yıkanması durumunda halının yapısına göre 3 yada 8 santim kısalmalar çekmeler meydana gelebilmektedir. Bu gibi olumsuzları halınızı yıkatmadan önce temizleme firmasının sizlere bu hususları belirtmesi gereklidir.

Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır

Yerinde halı yıkama bulunduğu konuma göre farklı yıkama yöntemleri vardır. Öncelikle ev yada işyeri kullanımı olarak ayrılır.

Ev kullanımında yere kaplı halının yapısına göre iki farklı yıkama yöntemi yapılır. Fırçalı sistem ile yapılan yıkama diğeri ise püskürtme yöntemi ile yapılan temizleme yöntemleridir. Bu iki yıkama şekli sadece halının hassaslığı ile alakalı bir yöntemdir. 

Hassas ve dekoratif halılarda fırçalamaya gerek olmadığından ayrıca halı iplik yapısının kısa oluşu fırçalı yıkamaya elverişli değildir. Bu tip halıları yıkamaya gelen halı yıkama ekibi halıları kontrol ederek uygun yıkamayı yapmalıdır.

Fırçalı halı yıkama yöntemi iplik yapısı yüksek ve daha sık dokuma yapılmış halılarda kullanılır. Bu ve benzeri halılarda iplik yapısından dolayı hav toplandığından fırçasız yıkama en uygunudur.

Twins Yerinde Halı Yıkama Resimleri

duvardan duvara halıfilex yıkama duvardan duvara halı yıkama
halıfleks yıkama izmir halı temizleme
yerinde halı yıkama twins halıfleks yıkama
twins halı yıkama twins halı temizleme