SANDALYE YIKAMA

twins koltuk yıkama sandalye yıkama firmanız cafelerde restoranlarda lokanta ve evlerinizde bulunan sandalyeleriniz zamnla yağlanma veya kirlenme oluşmaktadır tüm bunları önlemek amacıyla sizlere garantili yıkama sunmaktadır.sandale yıkama adt fiyatlarımız sandalyenin modeline göre deyişmektedie 3 tl ye 10 tl arasında değismektedir sandalyelerin adetlei fazla olduğu takdirde fiyatlarımız adet fiyatı almanız gerekmektedir istanbul sandalye temizliği sizler için 7/24  hizmet vermektdir koltuk ve sandalye yıkama hizmetleri.

Sandalye Yıkama

 

                Sandalyeler, birçok evde, iş yerinde, restoranda, çalışma odasında, yemek masalarında kullanılan eşyalardır. Bu yönleriyle, vazgeçilmez eşyalardır. Hem dekorasyon hem sağlık sebepleriyle, temizlikleri oldukça önemlidir. İnsanlar ne yaparsa yapsın, ne kadar temiz kullanmaya çabalarsa çabalasın, sandalyeler yapıları gereği kir tutacaktır. Sandalyelerin gün içinde ne kadar fazla insanlarla temas ettiği düşünülürse sandalyelerdeki lekeler ve kirlerde yuva yapmış bakteri ve mikro organizmaların, insan vücuduna ne kadar kolay geçeceği anlaşılır.  Bu mikroplar zaman zaman, insan vücudunda ciddi alerjik reaksiyonlara veya hastalıklara sebep olmaktadır.  Bu yüzden sandalye yıkama, ciddiye alınması gereken bir iştir.

 

Evde sandalye yıkama çözüm olmuyor

 

                Birçok ev veya iş yeri sahibi,  bu hijyen problemlerinden dolayı sandalye yıkama işini, kendi kendine ev imkanlarıyla yapmaya çalışmaktadır. Fakat, sandalyelerin yıkanması sadece yüzeylerinin temizlenmesinden ibaret değildir.  Birçok evde, sandalye ve çeşitli mobilyaları yıkamak için gerekli  antibakteriyel ve antialerjik  özel ürünler bulunmamaktadır. Bu yüzden çoğu ev sahibi, sandalyelerini çamaşır suyu dökülmüş bez ile silmekte ve bu da sandalyelerin yüzeyine zarar vermekle birlikte, aynı zamanda bir temizlik illüzyonu oluşturmaktadır. Sandalyenin bezinin alt tarafında, süngerde yer etmiş lekeler ve kirler kendi kendine yapılan temizlikte çıkmamakta ve sağlık problemlerine neden olmaya devam etmektedir. Bu yüzden sandalye yıkama konusunda asıl yapılması gereken işlem, profesyonel bir ekibe güvenmek ve yardımlarını istemek olacaktır.

 

Profesyonel ekip ve profesyonel temizlik

 

 

                Çeşitli mobilyaları ve sandalyeleri temizlemek için özel yetiştirilmiş personeller, evlerinize gelmekte ve sandalye yıkama işi için özel olarak üretilmiş antibakteriyel ve antialerjik ilaçları ve şampuanları kullanarak sandalyelerinizi temizlemektedir. Bu şampuanlar ve deterjanlar sandalyelerinizin sadece yüzeyini silmekle kalmayıp, derinlerdeki lekelere de nüfuz etmekte ve sandalyede yuva yapmış tüm mikropları söküp atmaktadır.  Özel nemlendiriciler ve deterjanlar sandalyelerinizi yeni alınmış oldukları zamana geri döndürmekte, böylece sağlığınızla birlikte, evlerinizin şıklığı da sağlanmaktadır.  Sandalyeleriniz profesyonel ekipler tarafından temizlendikten sonra, kurutma işlemi kısa bir süre almakta ve sandalyeleriniz kullanıma hazır bir halde size teslim edilmektedir. Profesyonel ekiplere güvenmek sandalyenizin temizliği ve sizin sağlığınız için en güvenilir yöntemdir.